IFMAR WC 2013 Class 2WD | 1 |
Chico, CL |
29.09.13 |
Rank | Name | Club | 141 Starter |
1 | | Tebo, Jared | | 1 | |
2 | | Martin, Lee | | 2 | |
3 | | Maifield, Ryan | | 3 | |
4 | | Cavalieri, Ryan | Team Associated | 4 | |
5 | | Cragg, Neil | | 5 | |
6 | | Evans, Dustin | | 6 | |
7 | | Bloomfield, Darren | Taplow RC | 7 | |
8 | | Ronnefalk, David | Karlskrona MRK | 8 | |
9 | | Numedahl, Kody | Team Associated | 9 | |
10 | | Matsukura, Naoto | Team Yokomo | 10 | |
11 | | Tessmann, Ty | | 11 | |
12 | | Hartson, Steven | | 12 | |
13 | | Rheinard, Marc | DJK Andernach | 13 | |
14 | | Truhe, Mike | Team Losi | 14 | |
15 | | Krapp, Christopher | RCRT Quakenbrück | 15 | |
16 | | Phend, Dakotah | | 16 | |
17 | | Denney, Tanner | | 17 | |
18 | | Lutz, Ryan | | 18 | |
19 | | Sugiura, Yusuke | | 19 | |
20 | | Neumann, Jörn | AMC Langenfeld | 20 | |
21 | | Due, Chad | | 21 | |
22 | | Cockerill, Tom | BRCA | 22 | |
23 | | Easton, Billy | | 23 | |
24 | | Anderson, Nolan | | 24 | |
25 | | Vik, Tyler | | 25 | |
26 | | Pinisch, Peter | MAC Traiskirchen | 26 | |
27 | | Amezcua, Travis | | 27 | |
28 | | Yardy, Tom | | 28 | |
29 | | Mitch, JR | | 29 | |
30 | | Moss, Simon | | 30 | |
31 | | Scholz, Oliver | MC 2000 Neuffen | 31 | |
32 | | Moller, Drew | | 32 | |
33 | | Albano, Eric | | 33 | |
34 | | Hohwart, Rick | | 34 | |
35 | | Blair, Austin | | 35 | |
36 | | Strange, Brian | | 36 | |
37 | | Wernimont, Carson | | 37 | |
38 | | Fischer, Billy | | 38 | |
39 | | Hofer, Patrick | EFAC Hohenems | 39 | |
40 | | King, Cody | | 40 | |
41 | | Baker, Barry | | 41 | |
42 | | Orlowski, Michal | Automobilklub Polski | 42 | |
43 | | Gillespie, Rob | | 43 | |
44 | | Door, Curtis | | 44 | |
45 | | Thielke, Brent | Team Associated | 45 | |
46 | | Nicolaisen, Joakim | GMBK | 46 | |
47 | | Katoh, Ryuya | | 47 | |
48 | | Akimoto, Kohta | | 48 | |
49 | | Mansson, Niclas | MHF Skarpnäck | 49 | |
50 | | Wheeler, Josh | | 50 | |
51 | | Jarosz, Chris | | 51 | |
52 | | Gardner, Mitchel | | 52 | |
53 | | Villalba Nilsson, Zacarias | | 53 | |
54 | | Turner, Cody | | 54 | |
55 | | Hollis, Cody | | 55 | |
56 | | Hönigl, Hupo | TSA Krieglach | 56 | |
57 | | Larsen, Taylor | | 57 | |
58 | | Wheeler, Chris | | 58 | |
59 | | Ausfelt, Otto | SMK Helsingborg | 59 | |
60 | | Barnett, Jimmy | | 60 | |
61 | | Kinwald, Brian | | 61 | |
62 | | Smolnik, Andrew | | 62 | |
63 | | Alexander, Aaron | | 63 | |
64 | | Levin, Oskar | Sjöbo MK | 64 | |
65 | | Rieck, Gunnar | | 65 | |
66 | | Bakla, Ari | | 66 | |
67 | | Ström, Petri | | 67 | |
68 | | Kajiwara, Juriya | | 68 | |
69 | | Wyrick, Wayne | | 69 | |
70 | | Gay, Mike | | 70 | |
71 | | Borkowicz, Daimon | | 71 | |
72 | | Rasmussen, Jesper | ORCM | 72 | |
73 | | Salmén, Henry | | 73 | |
74 | | Lübke, Marcus | EMC Wehrheim | 74 | |
75 | | Gillett, Andrew | | 75 | |
76 | | Motter, Kevin | | 76 | |
77 | | Bradley, Chad | | 77 | |
78 | | Lasley, Nick | | 78 | |
79 | | Jemison, Ben | | 79 | |
80 | | Lane, Aaron | | 80 | |
81 | | Corl, Jason | | 81 | |
82 | | Nunez Gonzalez, Ramón Nuño | | 82 | |
83 | | Korn, Marty | | 83 | |
84 | | Matias, Miguel | | 84 | |
85 | | Valtier, Ludovic | | 85 | |
86 | | Biner, Aaron | | 86 | |
87 | | Richards, Dustin | | 87 | |
88 | | Vejrak, Meen | | 88 | |
89 | | Boots, Elliot | | 89 | |
90 | | Bjørkå Roos, Niklas | BMRK | 90 | |
91 | | Maezumi, Satoshi | | 91 | |
92 | | McDuffie, Brian | | 92 | |
93 | | Vogt, Patrick | HVBRS | 93 | |
94 | | Dufau-Cazenave, Alexis | | 94 | |
95 | | Adamo, Trever | | 95 | |
96 | | Henry, David | | 96 | |
97 | | Wenger, Kurt | | 97 | |
98 | | Guest, Jeff | | 98 | |
99 | | Birku, Abiye | | 99 | |
100 | | Formentin, Julien | | 100 | |
101 | | Primmer, Mathew | | 101 | |
102 | | Jones, Scott | | 102 | |
103 | | Kobbevik, Daniel | BMRK | 103 | |
104 | | Catricala, John Ben | | 104 | |
105 | | Svensson, Karl-Johan | | 105 | |
106 | | Pain, Josh | | 106 | |
107 | | King, Jarred | | 107 | |
108 | | Sørlie, Martin | Lørenskog MBK | 108 | |
109 | | Luopajärvi, Jussi | | 109 | |
110 | | Rossetti, Antoine | | 110 | |
111 | | Genova, Zack | | 111 | |
112 | | Arluck, James | | 112 | |
113 | | De Montfumat, Olivier | | 113 | |
114 | | Zambrzycki, Bartlomiej | Tamiya Poland | 114 | |
115 | | Flesvik, Arne-Peder | | 115 | |
116 | | Koike, Shunsuke | | 116 | |
117 | | Guerrero, Alex | | 117 | |
118 | | Panic, Ben | | 118 | |
119 | | Lemke, Frank | RCCR Munzig | 119 | |
120 | | Stein, Peter | | 120 | |
121 | | Venezia, Austin | | 121 | |
122 | | McCloskey, Derek | | 122 | |
123 | | Trower, Tod | | 123 | |
124 | | Skauen, Frode | Oslo Modellbilklubb | 124 | |
125 | | Kobbevik, Magne | BMRK | 125 | |
126 | | Devillers, Cedric | | 126 | |
127 | | Rasmussen, Christer | Odense RC | 127 | |
128 | | Wright, Tom | | 128 | |
129 | | Peeler, Ashley | | 129 | |
130 | | Rudig, Sven | PSV Salzburg | 130 | |
131 | | Law, Felix | | 131 | |
132 | | Deschenes, Eric | | 132 | |
133 | | Ackander, Nicklas | MHF Skarpnäck | 133 | |
134 | | Gribov, Dmitry | | 134 | |
135 | | Yang, Scott | | 135 | |
136 | | Espejo Zarazaga, Pedro Ignacio | | 136 | |
137 | | Koivuranta, Kai | Trelleborgs MK | 137 | |
138 | | Bolger, Michael | | 138 | |
139 | | Tang, Chi Hang | | 139 | |
140 | | Timoshchenko, Evgeny | | 140 | |
141 | | Watt, Daniel | | 141 | |